podklad
Drobečková navigace

ÚVOD > BLOG > Aktuality listopad 2016 - Touratech

Aktuality listopad 2016 - TouratechAhoj,

posílám Vám zásadní listopadovou novinku ... přeposílám v originálním znění ...

Na rok 2017 připravujeme spoustu zásadních novinek,nemusíte se bát,jezdit budeme dál  ...více informací již brzy ...

---------------------------

Jak si již někteří zákazníci a partneři mohli na prodejně všimnout, ode dneška u nás pracuje nový kolega - Radek Vinařský.

S Radkem se známe 17 let a potkali jsme se - jak jinak - na motorkách. Tenkrát jsme jezdili motocykly kategorie "cruiser" a zabývali se úpravami těžkotonážních strojů. Později jsme zkoušeli menší endura a nakonec v roce 2003 skončili u BMW R1150GSA, které jsme si kupovali společně. S Radkem jsme v roce 2004 vyrazili na první měsíční výlet do Maroka a od té doby nám cestování v dobrodružnějších destinacích zůstalo. Radek měl dokonce dřív motorku vybavenou více doplňky Touratech než já - měl rovnou i kufry Zega, kdežto já se rok trápil s originály BMW a z nabídky Touratechu v té době jsem si vybral jen doraz řízení a přídavná světla.
Celé roky jsme spolupracovali na dalších projektech - účasti na přípravách na Dakar 2008, různé rallye a nakonec i na adventure cestovce Endurovýpravy. Málokdo ví, že jako jeden ze tří lidí má kvalifikaci na trenéra enduroškoly (což je oficiální název podle FTVS). Léta zkušeností v oblasti zahraniční dopravy se pochopitelně hodí při řešení různých kritických situací cestovatelů (nejen našich zákazníků) různě po světě - počínaje doručením náhradního kufru jednomu z našich prvních zákazníků který projel celou Afriku od severu k jihu - do Etiopie a konče třeba pomocí cestovateli který potřeboval dodat náhradní dráty do kola do Kazachstánu před pár měsíci.

Radek zná Touratech a kategorii cestovních endur od počátku, používal a používá většinu hlavních výrobků, které máme v nabídce a má s nimi zkušenosti z desítek zahraničních výprav po Evropě ale především v zemích severní Afriky a Asie. Ví jak se chovají různé typy oblečení, jaké jsou praktické zkušenosti s různými kufry, tlumiči atd. Aktuálně jezdí na upraveném BMW HP2.

Ke konci října absolvoval sérii školení servisních mechaniků tlumičů Touratech Suspension a tlumičů Tractive s kvalifikací pro všechny typy mechanických i elektrických tlumičů a cartridgí.

Myslíme si, že Radek přispěje k pozitivní náladě v Touratechu, že zlepší organizaci práce i přístup k zákazníkům celého týmu a díky svým zkušenostem nebude jen prodavač, který o všem slyšel a všechno zná ale poradí i na základě osobních zkušeností z desítek a možná stovek tisíc kilometrů v zemích, které považujeme za opravdu "adventure".
Touratech CZ se mění a do budoucna se bude měnit ještě více - již brzy představíme naše další aktivity v oblasti výuky všech aspektů jízdy v terénu a více či méně dobrodružných výprav - v rámci celosvětové sítě Touratech.

Těšíme se, že se stavíte podívat na prodejnu i teď po sezóně, dát si slušné espresso a podívat se co je nového a seznámit se s novým kolegou - i když pro mnoho z vás zase tak nový vlastně není.

Tomáš Kocanda
spolumajitel a marketingový ředitel
Touratech CZ

Fotka uživatele TOURATECH CZ.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
endurovypravy