podklad
Drobečková navigace

ÚVOD > pourazu.cz

image-proxy.jpg

 

 

Ahoj,

mnozí už dobře víte, že k našemu sportu bohužel patří i zranění. Mojí snahou je najít Vám, v případě potřeby, bezodkladnou a špičkovou lékařskou péči, která je klíčová pro rychlejší a bezproblémový 
návrat ke sportovním výkonům a běžnému životu.

Neustále se snažím rozvíjet kvalitní zázemí našeho klubu, proto jsem se rozhodl Vám, kteří ještě nespolupracují se společností Po úrazu s.r.o., dát možnost se zaregistrovat v programu a služby v případě potřeby využívat. S Po úrazu s.r.o. nás pojí už několik let kvalitní a ověřené spolupráce.


Spolupráce Vám přináší možnost využít, v případě zranění nebo chronických obtíží, nasmlouvané špičkové lékaře, zdravotnická zařízení či centra následné péče společnosti Po úrazu s.r.o.

 

Proč právě Po úrazu s.r.o.?

 
 

Jak to funguje?

V případě potřeby společnost Po úrazu s.r.o. zacílí na požadovaný obor zdravotnictví a bezodkladně Vás propojí s uznávanými specialisty nebo zdravotnickými zařízeními v oboru (odpovídající povaze zranění nebo přetrvávajícím obtížím).

 

Čas - to je oč tu běží!

Díky službám Po úrazu s.r.o. bude právě čas hrát ve váš prospěch.
Pro porovnání uvádíme 2 příklady sportovců se stejným poraněním, ale rozdílným průběhem řešení.

image-proxy.png
 

 

S čím se na společnost Po úrazu s.r.o. obracet?
 

Společnost Po úrazu s.r.o. je schopna pomoci téměř ve všech oblastech zdravotnictví. Prioritou je pomoc v případech akutních nebo chronických poranění – zajistit rychle potřebné zobrazovací metody (sono, magnetická rezonance atd.), propojit Vás se specialistou a neopomenout následnou navazující péči.
 
Tým společnosti Po úrazu s.r.o. se zabývá i 
poskytováním komerčního pojištění. Doporučuji Vám nezávaznou konzultaci a případnou analýzu vašeho stávajícího pojištění. Některé pojišťovny na trhu totiž neakceptují provozování našeho sportu a v případě pojistné události mohou krátit nebo dokonce zcela odmítnout vyplatit pojistné plnění.

 

Jak budeme v následujících dnech pokračovat?

Ti z Vás, kteří mají zájem být registrovaní v programu pourazu.cz, klikněte níže na odkaz a vyplňte své kontaktní údaje.  O náš tým se stará Honza Kokta  (+420 720 405 351) – který se s Vámi v příštích dnech spojí a požádá Vás o schůzku. Setkání je klíčové pro bezvadnou spolupráci, kterou si přejí obě strany.  

Zaregistruj se

 

endurovypravy