podklad
Drobečková navigace

ÚVOD > VÝPRAVY > Offroad výpravy

 

Offroad výpravy na motorce

Rádi projíždíte drsný a nepoddajný terén, ale v Čechách nenacházíte vhodné podmínky? Pak s námi vyražte na jednu z našich offroad výprav a naplno si užijte dobrodružství spojené s objevováním malebných zákoutí Evropy nebo Afriky.

Offroad výpravy pořádáme jak pro ostrá, tak pro velká cestovní endura. Obtížnost terénu přizpůsobujeme typu motorek i jízdním dovednostem účastníků.

Na offroad výpravy na motorce vyrážíme nejčastěji do Afriky, kde jsou pro ně ideální podmínky, ale jezdíme i po Evropě. Na většině výpravách jezdíme na motorkách bez kufrů, aby byly stroje co nejlehčí a v terénu lépe ovladatelné. Díky tomu navštívíme i místa, která jsou pro naložené motorky nedostupná.

Na výpravách s námi jezdí naše doprovodné auto, které jede po stejné trase a veze všechno potřebné vybavení včetně kompletních potřeb pro servis, zdravotnického vybavení, benzínu, kompresoru atp. Ve spojení s doprovodným vozem je vždy náš průvodce, který se skvěle vyzná v místních podmínkách a dobře zná trasu.

Výpravy pořádáme i cestovatelským způsobem bez doprovodného auta.Všechny věci si vezeme s sebou.Trasa je upravená tak,aby bylo možné s motorkou bez problémů cestu zvládnout.

 

endurovypravy